Ballina Etiketimet Elda Hoti

Etiketim: Elda Hoti

Hoti akuzë qeverisë: Policia ushtron presion mbi banorët me kontrolle dhe...

Gjatë fjales së saj të mbajtur sot në  Kuvend, deputetja Elda Hoti deklaroi se qytetarët nuk do të lejojnë që qeveria të uzurpojë gjykatat...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS