Ballina Etiketimet Drejtësia

Etiketim: Drejtësia

Tronditet drejtësia: Pas fillimit të hetimeve për tre anëtarë të Vettingut,...

Ja si janë favorizuar anëtarët e KPA, që kanë kryer të njëjtat manipulime dhe fshehje e dhënave në formularin e deklarimit   1- A kanë dhënë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS