Ballina Etiketimet Dr. Ramadan Xhema

Etiketim: Dr. Ramadan Xhema

Frank Shkreli: U nda nga kjo jetë Dr. Ramadan Xhema

Nga Frank Shkreli* Javën që kaloi, vdekja mizore shkëputi prej gjirit tonë edhe një tjetër patriot, luftëtar lirie, një tjetër besnik dhe aktivist të palodhur...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS