Ballina Etiketimet Diell

Etiketim: diell

Ja si parashikohet të jetë moti në vend ditën e nesërme

Dielli do të jetë prezent gjatë gjithë ditës, por temperaturat do të jenë të ulëta. Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka bërë parashikimin...

Harrojini ditët me diell, kjo javë sjell ndryshime të motit

Ndonëse Europa u përfshi nga stuhia “Ciara”, Shqipëria ka pasur një mot të qëndrueshëm. Ditët e fundit temperaturat kanë qenë të larta për stinën e...

Ja si parashikohet të jetë moti ditët në vazhdim

Sipas meteorologëve, moti do të vazhdojë të jetë i kthjellët deri pasditen e të shtunës. Më pas parashikohet shtim i vranësirave gjatë fundjavës. “Në zonat...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS