Ballina Etiketimet Dialog

Etiketim: dialog

Flet Borell, shefi i politikës së jashtme të BE: Ja kur...

Josep Borrell, shefi i politikës së jashtme të Bashkimit Evropian, jep sinjale se dialogu politik ndërmjet Kosovës dhe Serbisë do të nisë shpejt. Borrell thotë...

Presidenti francez Macron përgënjeshtron Ramën: Minishengeni projekt serb, jo evropian

Propozimi francez për një samit për dialogun Serbi-Kosovë është prova e pakundërshtueshme se Perëndimi është i ndarë në këtë çështje. Nëse sheh propozimet e...

Reforma Zgjedhore, pas takimit me Gjiknurin dhe Hajdarin, reagon OSBE

Ditën e sotme është zhvilluar një takim për Reformën Zgjedhore, ku morën pjesë dhe dy bashkëkryetarët e Komisionit të Posaçëm Parlamentar, Rudina Hajdari dhe...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS