Ballina Etiketimet Bledar dervishaj

Etiketim: bledar dervishaj

Presidenti Meta: Në 2 mars shqiponjat do t’i tregojnë vendin sorrave...

Presidenti dhe këshillitari i tij Bledar Dervishaj publikuan dokumentat se si ishte botuar në Fletoren Zyrtare vendimi për emërimin e Arta Vorpsit në Gjykatën...

Dervishaj paralajmëron: Do dalin fakte më të rënda për grushtin e...

Bledar Dervishaj, këshilltari ligjor i Presidentit Ilir Meta, ka deklaruar se po përgatitet një kallëzim të ri që do të dorëzohet brenda javës në...

Betimi i gjyqtarëve, Dervishaj: Betimi nuk është akt formal, prandaj Kushtetuta...

“Ligji i miratuar nga Kuvendi për ndryshimin e betimit të anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese është antikushtetues”. - shprehet kështilltari ligjor i Presidentit, Ilir Meta,...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS