Ballina Etiketimet Astrit patozi

Etiketim: astrit patozi

Edhe heronj drejt Italisë edhe tendera të turpshëm?!

 Nga Astrit Patozi Dërgimi i ekipit të mjekëve dhe infermierëve shqiptarë në Itali ishte një gjest i bukur, që ia vlen të përshëndetet dhe për...

Patozi-Ramës: Ndërpriti tenderat e turpshëm, nuk mund të bëhet dashuri në...

Astrit Patozi, koordinatori i “Bindjes Demokratike” ka reaguar në lidhje me dërgimin e mjekëve shqiptarë në Itali të cilët do të jenë në vijën...

Astrit Patozi: Pse koronavirusi mund ta riformatojë botën

Nga Astrit Patozi Kur na ra tërmeti, u kujtuam për sizmiologët, inxhinierët, arkitektët, gjeologët, madje edhe për muratorët e ndërtimit. Një grua e moshuar që...

Astrit Patozi për Reformën Zgjedhore: Po shpiken arsye që të mos...

Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka komentuar polemikat e ditës së sotme për Reformën Zgjedhore. Në një postim në facebook, Patozi shkruan se shqiptarët...

Astrit Patozi: Koronavirusi dhe një këshillë për “Timonierin”…

Meqë e ke shndërruar prej shumë kohësh në zakon që duhet t’i vësh patjetër notën opozitës dhe shtypit ndaj çdo gjëje, që thonë kundër...

Astrit Patozi: “Për xhelalët dhe viktimat e rreme të Anti-KÇK”

Edhe Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, ka reaguar në lidhje me miratimin e paketës “Anti-KÇK”, e cila është kundërshtuar fuqishëm nga opozita jashtë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS