Ballina Etiketimet Apel

Etiketim: apel

Rama: Autoritetet kanë adresat e çdo personi që është kthyer nga...

Kryeministri Edi Rama u ka bërë edhe njëherë apel qytetarëve që janë kthyer 15 ditët e fundit nga Italia dhe nuk po zbatojnë masat...

Grenell apelon qeverinë ‘Kurti’: Hiqni menjëherë tarifat ndaj Serbisë

Richard Grenell, i dërguari i Trump për marrëveshjen Kosovë- Serbi, një ditë pas formimit të qeverisë Kurti i ka bërë apel asaj që të...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS