Ballina Etiketimet Anije

Etiketim: anije

Bild: Greqia dërgon 50 anije luftarake në ishujt Grekë për të...

Greqia mbyll kufijtë e saj për shkak të përshkallëzimit të tensionit Turqi-Siri. Pas përshkallëzimit ushtarak midis Sirisë së Asadit dhe Turqisë, Greqia mbyll kufijtë...

Si ta kuptoni nëse kolla e natës është ftohje apo alergji,...

Kolla e natës është një shqetësim i cili ndikon në cilësinë e gjumit tuaj duke u kthyer në një bezdisje për secilin. Çdo vit miliona...

Sulmohet anija me armë e një kompanie shqiptare

Ditën e sotme, forcat e Libisë lindore sulmuan portin detar të kryeqytetit të Libisë ndërsa ata synuan një anije turke që sillte armë, tha...

Koronavirusi/ Panik në SHBA, një anije mendohet të ketë pasagjerë të...

Koronavirusi deri në keto momente shënon 639 persona të vdekur dhe me mijëra të infektuar. Harta e shteteve të prekur nga virusi vdekjeprurës është rritur...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS