Ballina Etiketimet Analisti

Etiketim: analisti

Manifestimi i 2 marsit/ Fitim Zekthi: Nëse populli del në rrugë,...

Analisti Fitim Zekthi ka deklaruar se qeveria po tenton të kapë Gjykatën Kushtetuese. I ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në ‘News24’ Zekthi theksoi se qytetarët do...

Koronavirusi në Itali, Lubonja: Ka frikë por nuk ka panik

Analisti Fatos Lubonja ka folur në një lidhje ‘Skype’ nga Italia në rubrikën “Opinion” për situatën në vendin fqinj pas alarmit nga koronavirusi. Fillimisht...

Mustafaj: Qëndrimet e Presidentit për të mbrojtur Gjykatën Kushtetutese janë jetike

Analisti Besnik Mustafaj mendon se maxhoranca po kërkon të pushtojë Gjykatën Kushtetuese dhe se në përpjekjet për ta mbrojtur janë jetike. Gjatë fjalës së tij...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS