Ballina Etiketimet Akuze

Etiketim: akuze

Berisha-Ramës: Edhe në hënë të shkosh nuk merr mandat të tretë

Ish-kryeministri, Sali Berisha, akuzon kryeministrin Edi Rama se po përdor fatkeqësinë e tërmetit në shërbim të pushtetit të vet. I ftuar në emisionin “Tempora” ai...

Berisha akuzon ministrin Ahmetaj: Ka “groposur” para të vjedhura

I ftuar në studion e emisionit “Tempora” të gazetares Sonila Meço, ish-kryeministri Sali Berisha, komentoi Konferencën e Donatorëve të mbajtur në Bruksel. Teksa përshëndeti dhe...

Baçi akuzon Subashin: Shkeli ligjin e prokurorimeve, punon për firmat e...

Kryetari i degës së PD Fier, Luan Baçi, akuzoi kryebashkiakun e Fierit Armando Subashi se është vënë në shërbim të firmave private të lidhura...

Polaka: Rama i telefonon vetë kriminelët, ka telefonata nga Shkodra në...

Edi Paloka ka akuzuar Ramën se ka kontakte dhe telefonata të drejtpërdrejta me kriminelët nga Shkodra deri në Sarandë. Nënkryetari i PD ka përmendur atentatin...

Endri Hasa publikon videon: Edi Rama fajtori i vrasjes së shpresës...

Ish-deputeti i PD-së, Endri Hasa, akuzon kryeministrin Edi Rama si fajtor për largimin e të rinjëve nga vendi. Së fundmi, Hasa ka postuar një shënim...

Thimio akuzon Ramën: “Ka qenë i penalizuar në Paris për vjedhje...

Koleksionisti i njohur Gjergji Thimio, në një intervistë të dhënë për Fax News, akuzon kryeministrin Edi Rama për vjedhje ikonash. Gjergji këmbëngul se Rama është...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS