Ballina Etiketimet Agron mema

Etiketim: agron mema

Mësuesi dhe gazetari shpallet qytetarë nderi në Delvinë

Nga Agron Mema Shuaip Mehmeti, tanimë është zyrtarisht “Qytetar Nderi” i bashkisës së Delvinës. Pavarësisht se Prefekti i Vlorës, nuk mori pjesë dhe u përball...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS