Zyrtare/ Mbyllet me sukses marrëveshja, mbrojtësi boshnjak vishet i kuq

560
Pas lajmit në “Panorama Sport” vjen konfirmimi i klubit të kuq. Klubi i Partizanit ka mbyllur me sukses marrëveshjen me Renato Gojkoviç.
Mbrojtësi vjen nga kampionati kroat dhe ka nënshkruar një kontratë për 2 vite e gjysmë me “demat e kuq”.
Gojkoviç pasi ka kryer vizitat mjekësore dhe pritet t’i bashkohet sot skuadrës në seancën e radhës në program në orën 11:00.
Sigal