VIDEO/ Tirana-Vllaznia, zhbllokohet finalja në “Air Albania”

60
Sigal

Vllaznia ka befasuar Tiranën duke kaluar në avantazh, sfidë e vlefshme për trofeun e Kupës së Shqipërisë.

Për shkodranët realizoi Mala në minutën e 8-të. Harkim nga e majta në zonë i Markut, Mala gjuan menjëherë dhe çon topin në rrjetë.