VIDEO/ Kumbulla me shokë i urojnë ditëlindjen, Murinjo ua kthen: Tani t’i përvishemi punës

91
Sigal

Stërvitja e fundit e Romës ka qenë mjaft speciale për Zhose Murinjon. Portugezi festoi 59 vjetorin e lindjes mes brohorimave të stafit dhe lojtarëve.

Në momentin që tekniku hyri në dhomat e zhveshjes në Trigoria, ai fiku qirinjtë e tortës, preu një copë dhe ja dha kapitenit Lorenco Pelegrini.
“Shkojmë t’i futemi punës” , u shpreh Murinjo.