Sigal

Mario Mandzukic mund të mungoj në Superkupën e Italisë kundër Milanit.

Sulmuesi kroat i Juventusit ka një problem muskulor dhe pritet që mos të përfshihet me skuadrën e drejtuar nga Allegri.

Ndeshja e Superkupës së Italisë do të luhet të mërkurën e ardhshme në Geddah të Arabisë Saudite.