Shënoi në fitoren e Sauthemptonit, Broja doli nga loja mes brohoritjeve të tifozëve shqiptarë (Foto-Video)

101
Sigal

Armando Broja zhvilloi një paraqitje fantastike kundër Brentfordit. Sulmuesi shënoi golin e tretë për Sauthemptonin, megjithatë u desh të dilte nga loja për shkak të dëmtimit.

20-vjeçari u detyrua të zëvendësohej në minutën e 78. Nuk munguan ovacionet në stadium, ku kishte dhe tifoz shqiptarë që ishin të pranishëm.

Broja po bën të gjithë tifozët e Kombëtares të ëndërrojnë.