Sergio Ramos gjest të turpshëm, shikoni çfarë i bën Messit në ‘El Clasico’

276

Sergio Ramos e ka inat personal me Leo Messin.

Barcelona po fiton 1-0 në mes të “Santiago Bernabeut” por një duel interesant është duke u zhvilluar ajo ndërmjet Messit dhe Ramos.

Mbrojtësi spanjoll njihet për karakterin e tij impulsiv duke u bërë disa herë objekt incidentesh me 5 herë fituesin e “Topit të Artë”.

Në fund të pjesë së parë qendërmbrojtësi i Real Madridit, e goditi me dorë Lionel Messin të cilit i doli gjak nga hundët.

Ndërsa në pjesën e dytë ndodhi një tjetër episod. Ramos me dinakëri pengon dhe rrëzon Messin.