Publikohen formacionet zyrtare, shikoni si rreshtohen Kukësi dhe Vllaznia

260
Sigal

Do të startojë në orën 18:00, në “Elbasan Arena”, përballja mes Kukësit dhe Vllaznisë, që do të ngrejë siparin e javës së 32-të të Kategorisë Superiore.

Verilindorët e Mirel Josës, do të tentojnë të rikthehen te rezultatet pozitive, pas 3 humbjesh radhazi, ndërkohë në krahun tjetër shkodranët e Brdariç, janë të dënuar të fitojnë, për të mos e humbur trenin e titullit.  Të dy trajnerët kanë bërë publike edhe formacionet zyrtare, ku nuk mungojnë surprizat.