Peres i Romës kopjon penalltinë e famshme të Zazës, nuk do e besoni rezultatin

511
Futbollisti i Romës, Bruno Peres ka kopjuar Simone Zazan në ndeshjen e sotme kundër Paris Saint-Germain që u luajt në Amerikë dhe ishte e vlefshme për trofeun “International Champions Cup”.

Ndeshja përfundoi në barazim 1-1 dhe më pas PSG fitoi falë penalltive. Më poshtë do shikoni edhe penalltinë e realizuar nga Bruno Peres që ndryshe nga ajo e Zazës, kjo u realizua me sukses.
Sigal