Nis finalja e Ligës së Kombeve

505
Sigal

Liga e Kombeve sonte në mbrëmje zbulon fituesin e edicionit të parë.

Në Porto zbresin në fushë, Portugalia e Cristiano Ronaldos dhe Holanda e Koeman, e cila ka në përbërje shumë talente.

Të besuarit e Santosit kërkojnë të marrin trofeun e dytë pas fitores së Europianit në vitin 2016, por nuk do ta kenë aspak të lehtë ndaj portokallinjve.