Liverpooli i mrekullueshëm, shënon dy gola kundër Man City për dy minuta

652
Liverpooli po fiton 3:1 kundër Man City në “Anfield”.
Liverpooli ka shënuar dy gola të shpejtë kundër Manchester City dhe po fiton 3:1.
Për 2:1 realizoi sulmuesi, Roberto Firmino, në minutë e 59’të, kurse për 3:1 realizoi Sadio Mane dy minuta më vonë. 
Sigal