Konfirmohet lëndimi i Pedrit, humbet ndeshjen kthyese ndaj PSG

28
Sigal

Gjatë ndeshjes së djeshme ndaj Sevillas, futbollisti i talentuar i Barcelonës, Pedri pësoi një lëndim.

Dje Barcelona njoftoi se detaje rreth lëndimit të futbollistit do të jepen nesër.

Sot është konfirmuar se ai do të jetë jashtë për të paktën dy javë, pas testeve të kryera, përcjell Gazeta Express.

Lëndimi i tij nuk është aq serioz dhe ka optimizëm në klub se Pedri do të rikthehet më shpejt se koha e paraparë.