Ish futbollisti i Partizanit Bruno Telushi ,deklaron divorcin me klubin e Kuq

68

Ish futbollisti i Partizanit Bruno Telushi ,deklaron divorcin me klubin e Kuq. Ja deklarata e tij:

Dua te bej publike
Nga dita e sotme nuk do jem me pjese e projektit te Partizanit.
Sic e dini kontrata ime kishte perfunduar ne muajin….maj..
Gjate gjithe kesaj kohe kam pritur me padurim dhe me deshiren e madhe te jem pjese e Partizanit.
Dje me ne fund ne nje takim me drejtorin dhe me presidentin me tha se nuk jam ne planet per te ardhmen.
Qe nga dita e pare qe kam veshur fanellen e Partizanit dhe deri me sot kam qene besnik dhe jam stervitur dhe luajtur me te gjitha mundesit e mia per ate fanelle dhe per ato tifoze 🔴
Me keqardhje po largohem jo I vlersuar per ate qe une kam dhene ne fushe.
Po largohem si kampion🔴
Jam profesionist dhe do shikoje sfida te tjera.
Ne cdo ekip qe do shkoj do punoj me te njejtin perkushtim.
Dua te falendoroj shoket e ekipit.
Tranjeret me te cilet punava.
Tifozat e mrekullushem 🔴
Te gjithe dashamirsit e mi.
Me shume respekt
Bruno Telushi #ushtari #beses #17