FOTO/ Futbollistët e grumbulluar për miqësoren me Norvegjinë, 3 debutues në Kombëtare

577
FSHF ka bërë publike sot listën e futbollistëve të grumbulluar për sfidën miqësore të 26 marsit me Norvegjinë në “Elbasan Arena”.
Panucci ka zgjedhur të ftojë 24 futbollistë, ku 3 prej tyre debutojnë për herë të parë në Kombëtaren A. Si pasojë e disa mungesave tekniku italian ka patur mundësinë të ftojë 3 talente si Herdi Prenga, Bujar Lika dhe Enis Gavazaj.

Sigal