FOTO/ Drogba ndryshon look, shihni modeli i ri i “flokëve” të futbollistit

513
Një look i ri për Didier Drogba, i cili pas shumë vitesh me flokë të gjatë vendosë t’i presë ato. Dhe sic e shihni në foto nuk është një shkurtim flokësh por ish- futbollisti i Chelsea-t ka vendosur t’i bëjë zero.
Aktualisht Drogba luan Phoenix Rising, skuadër në kategorinë e dyrë në SHBA. Fotot e modelit të ri të flokëve janë postuar nga vet futbollisti nga Bregu i Fuldishtë në Twitter.


Sigal