Sigal

Kanë kaluar disa javë nga nga moment kur këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit, Bes Kallaku u bën prindër.

Xhenslia solli në jetë Ajkën dhe prej atij moment duket e tërhequr nga rrjetet sociale, pasi duket se vajza po i merr shumë kohë.

Ditën e sotme, Xhensila ka publikuar një foto, e cila shihet mjaft në formë. Këngëtarja nuk duket aspak me kile të shtuara dhe shëklqen e gjitha.