Sara Hoxha ndan momentin e veçantë, poston foton e parë zyrtare me barkun e rrumbullakosur

58

Pak ditë më parë, reperi i njohur Ledri Vula konfirmoi se ai dhe partnerja e tij do të bëhen prindër për herë të parë. Me anë të një video mjaft emocionuese të postuar në rrjtet sociale, çifti zbuloi se do të bëhen prindër të një vajze.

Dhe ndëkohë që prej ditësh paparacët mundohet të fotografojmë barkun e rrymbullakosur të Sarës, ajo e tregon vetë. Ditën e djeshme Sara ka ndarë foton e parë zyrtare me barkun e rrumbullakosur.

“Kjo është shumë emocionuese”-shkruan Sara në krah të fotos. Ajo ka marrë komente të shumta urimi, por edhe komplimente për paraqitjen e saj. Edhe pse shtatzënë, Sara vazhdon të jetë po njësoj në formë.

Kujtojmë se Sara dhe Ledri jetojnë prej vitesh historinë e tyre të dashurisë, por e pranuan vetëm gjatë muajve të karantinës dhe prej atëherë nuk i kanë ndalur postimet e ëmbla pranë njëri-tjetrit.

foto galeri