Rudina Dembacaj ndan me ndjekësit problemin shëndetësor: Nuk eci dot

119
Sigal

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka ndarë me ndjekësit e saj lajmin se nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.

Në një postim në Instastory Rudina ka hapur një ‘ask me a question’ ku shkruan: “Do bisedojmë pak? Se më kanë dënuar të rri shtrirë!”

Image

Menjëherë ndjekësit e saj e kanë i kanë shkruar aktoren për gjendjen e saj shëndetësore, ku dikush e pyet nëse bëhet fjalë për një “rrezik shtatzënie.”

Por Rudina sqaroi se ka një tjetër problem: “Jo nuk kam rrezik shtatzënie! Kam muskulin piriformis që prek nervin shiatik dhe nuk ec dot”- tha aktorja duke shtuar se nuk ende asnjë përmirësim.

Image

Image