Rreperi i njohur baba për herë të parë? Ja e vërteta…

362
Sigal

Pak ditë më parë, reperi i famshëm shqiptar, MC Kresha, u martua në një ceremoni private me të dashurën e tij, Erzinën. Pas kësaj dasme, është bërë e ditur se dyshja do të bëhen prindër.
“nZoom” ka publikuar një foto të Erzinës së cilës i duket barku i rrumbullakosur teksa shihet e veshur me fustanin e nusërisë.

Këtë lajm e ka konfirmuar edhe disa burime të cilat kanë treguar se ata do të bëhen me një vajzë dhe Erzina është në muajin e katërt të shtatzanisë.

Gjatë dasmës, nusja është parë duke konsumuar vetëm lëngje frutash dhe jo alkool, duke treguar edhe më shumë se është shtatzanë.