Rita Ora shijon pushimet me të dashurin e ri, Romain Gavras në Ibiza

57

Rita Ora është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme me famë botërore. Bukuroshja shqiptare ka qenë gjithmonë në fokus të mediave, së fundmi për shkak të lidhjes së re të dashurisë.

Këngëtarja shqiptare së fundmi ka nisur pushimet me të dashurin e saj të ri Romain Gavras. Çifti janë fotografuar në një jaht së bashku me miqtë e tyre, teksa shijojnë pushimet në Ibiza. Rita Ora dhe producenti muzikor dukeshin shumë mirë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Udhëtimi vjen pasi Rita, 29 vjeç, u fotografua pak ditë më parë me regjisorin dhe muzikantin Romain, 39 vjeç.Çifti i ri u fotografua kur po ktheheshin në shtëpinë e saj në Londër në orët e para të mëngjesit të së shtunës pas një nate feste.