Regjisori me famë ndërkombëtare bëhet baba për herë të parë në moshën 56 vjeçare

471

Regjisori dhe skenaristi me famë ndërkombëtare u takua me Danielën, që është vajza e këngëtarit izraelit, Tzvika Pick,  në vitin 2009 kur po promovonte filmin e tij  Inglorious Basterds.

Çifti u fejua pas një viti lidhje dhe më në fund kanë vendosur të zgjerojnë familjen.

Dhe bëhet fjalë për regjisorin dhe skenaristin Quentin Tarantino.

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur për mediat vetë çifti në një deklaratë ekskluzive për “People”.

“Daniella dhe Quentin Tarantino janë shumë të lumtur të njoftojnë se janë në pritje të një fëmijë”– ka pohuar çifti.

ImageImage