Për t’u veshur si yll në pranverë, frymëzohuni nga Kendall Jenner

177
Sigal

Kendall Jenner po na sjell ide fantastike për pranverën dhe jemi këtu për ta admiruar. Në ditët në vijim, mund të frymëzoheni nga Kendall, për t’u dukur një yll!

Një fustan elegant (me një xhaketë sipër)

Për ditët sportive

Audrey Hepburn? Kush?

3 veshje për t’u mbajtur mend

Për ditët kur moti është tekanjoz: Xhinse, xhaketë lëkure dhe një kapele

Një pulovër shumëngjyrëshe, për t’i dhënë prekje tjetër stilit

Xhinse, crop top dhe këmishë