Ozai dhe Arduç nisen drejt Oqeanit Indian…

871
Sigal

Bukuroshja e ekraneve Turke Gupse Özay mori 23 kilogramë për filmin “Deliha 2”. Sipas raportit, Gupse Özay do të shkojë në një qendër shëndetësore dhe humbje peshe në ishullin e Mauritius në Oqeanin Indian me të dashurin e saj Barış Arduç për të hequr plotësisht kilogramet e tepërta që ajo ka marrë.

Çifti gjithashtu do të pushojnë disa ditë large blicit të paparazzit, duke rifreskuar edhe dashurinë e tyre.

Gazeta “Telegraf”