Nuk mundi t’u rezistojë, ja çfarë foto publikoi Kylie Jenner

352
Sigal

Kylie Jenner nuk po ka të ndalur me fotoseksi.

Në Instagram, miliarderja më e re në moshë ka hedhur disa fotografi ku mahniti me pamjen e saj.

Ajo shihet e veshur me një fustan të  zi që ia nxori në pah këmbët dhe trupin seksi.

“Nuk mund t’i rezistoj” janë fjalët e lëna në këto foto.