Modelja e Playboy shfaqet përvëluese nga palestra

363
Sigal

Modelet e Playboy e kanë marrë prej kohësh fronin në Instagram.

Lindsey Pelas ka nisur palestrën dhe ka treguar rezultatin e stërvitjes së saj intensive në rrjetet sociale.

Modelja e Playboy-t ka postuar në Instagram një foto me gira në duar, duke treguar muskujt e krahëve, në një përpjekje ndoshta për të hequr vëmendjen nga “asetet” e saj të bollshme.

Duket se ditët e sotme, modelet bëjnë më shumë para se të gjithë ndaj kujdesi ndaj trupit është në kulmin e tij.