Lady Gaga shkëlqen në premierën e ‘A Star Is Born’

439
Sigal

Lady Gaga mori pjesë në premierën e ‘A Star Is Born’ në Los Angeles mbrëmjen e së hënës.

Dhe aktorja 32-vjeçare shkëlqeu me një fuastan të argjendtë ndërsa ecte në tapetin e zi të Shrine Auditorium.

Gaga dukej mahnitëse ndërsa siguroi vëmendjen e të gjithëve me vjeshjen e saj.

Përkrah Lady Gaga u shfaq aktori  Bradley Cooper.