Klea do të hedhë në pishinë Elgitin, por shikoni çfarë ndodhi…

462
Sigal

Aktorja Klea Huta dhe muzikanti Elgit Doda tashmë që nuk e kanë më sekret lidhjen e tyre të dashurisë, ndajnë në rrjetet sociale momente mjaft të veçanta.

“Kur do ta hedhësh në pishinë por ai qëllon me fat dhe nuk bie”- ka shkruar aktorja bashkangjitur fotos me të dashurin e saj.

Për këtë fundavë çifti ka zgjedhur një ambjent relaksues me pishinë dhe si gjithmonë qershia mbi tortë e postimeve të tyre është Klea me hijeshinë e saj.