Kim Kardashian rrezikon shumë

365

Ajo konsiderohet si një ikonë e stilit.

Dhe Kim Kardashian i mahniti të gjithë në Beautycon në Los Anxhelos.

Ylli televiziv shfaqi format e saj bombastike dhe pse rrezikoi të ekspozonte pasuritë e saj.