Kim Kardashian refuzohet të jetë pjesë e festës në Pallatin Mbretëror

160
Sigal

Kim Kardashian është refuzuar për të marrë pjesë në festën e Platiniumit.

Mesa duket jo të gjitha dëshirat e saj mund të plotësohen.
Ajo ka mbërritur së bashku me të dashurin e saj Pete Davidson për të qënë pjesë e eventit mbretëror ku mesa duket kësaj here kjo kërkesë e yllit “Keeping Up with the Kardashians” nuk do të realizohet.

Burime kanë treguar që ajo po bën çmos të blejë biletat për të qënë e pranishme ditën e shtunë ku dhe do të zhvillohet ky event.

Ky refuzim për të dhe të dashurin e saj ka qënë befasues pasi përpos faktit që është e pabesueshme që ajo të refuzohet në një event, të dy si Pete apo Kim e duan shumë familjen mbretërore.

Në këtë ngajrje të rëndësishme do të jenë prezentë shumë personazhe të famshëm të konfirmuar.

Nga ana tjetër këtë refuzim Kim dhe Pete kanë menduar ta shfrytëzojnë për pushime dhe për të bërë “shopping”, ndërko për sa i përket këtyre zërave përfaqësuesit e Kim Kardashian nuk kanë pranuar të jepnin një sqarim zyrtar.