Kështu po e kalon kohën në karantinë rivalja ruse e Kim Kardashianit

127

Anastasiya Kvitko është mbase rusja më e popullarizuar në botë aktualisht.

Modelja bombastike, e cila tani jeton në Shtetet e Bashkuara, ndiqet nga më shumë se 10.7 milionë persona në rrjetin social Instagram, në internet.

Bukuroshja 25-vjeçare, e cilësuar nga shumë media si “Kim Kardashian ruse”, i qeras vazhdimisht admiruesit e saj me fotografi joshëse.

Disa të tilla, Anastasiya i ka publikuar ditëve të fundit, teksa po e kalon kohën në karantinë për të shmangur koronavirusin, duke i lënë gojëhapur ata që e ndjekin, por edhe kritikët e saj.

Rusen me të pasme gjigante e akuzojnë se trupin superseksi e ka bërë falë operacioneve plastike, por ajo i ka mohuar akuzat dhe s’mërzitet se çfarë thonë të tjerët.