Kendall i lë pak vend imagjinatës me fotot e fundit

306
Sigal

Kendall Jenner i ka lënë pak vend imagjinatës sonte derisa ka pozuar në bikine tepër të vogla, pasi që ju bashkua motrës së saj Kylie në Bahame

Kendall Jenner ka treguar format e saj prej modeleje në selfiet e fundit.

Princesha e pistave të modës nuk i ka lënë asgjë imagjinatës derisa tregon gjoksin, ijët, të pasmet dhe belin e saj.

“Unë dhe këto bikine: një tregim dashurie”, ka shkruar Jenner në fotot e saj.