Jonida Vokshi, nënë për herë të dytë

340
Sigal

Në prime-n e kësaj mbrëmjeje në Big Brother VIP Kosova, Jonida Vokshi njoftoi se është shtatzënë për herë të dytë.

Jonida dhe partneri i saj Besnik Krapi u martuan në shtator të 2019-s, në një ceremoni madhështore.

Jonida Vokshi, nënë për herë të dytë

Ata janë prindër të një vajze, Emit.