J. Lo sfidon moshën, e pa rezistueshme me bikini…

375
Sigal

Padyshim që vitet janë ndalur për Jennifer Lopez.

Diva e muzikës shpërtheu në rrjetet sociale  e veshur me bikini.

Në një foto të postuar në Instagram, JLO tregoi trupin e sah të tonifikuar, që çdo njeri do ta kishte zili.

Aktorja duket gati për verën dhe filmin e saj të ri.

“Jam një energjike… Dua vetëm që ta dini,”-shkroi ajo duke iu referuar filmit të saj ‘Hustlers.

Xhirimet kanë nisur dhe Hustlers mendohet se do jetë gati për të dalë në kinema në vitin 2020. Pjesë e filmit do jenë Constance Wu, Kiki Palmer, Lili Reinhart, Julia Stiles dhe Cardi B.