FOTO/ Me ardhjen e vjeshtës, Nora Istrefi ndryshon “look”

74

Nora Istrefi është një ndër këngëtaret më të komentuara në shtypin rozë. Ajo numëron fansa të shumtë në rrjete sociale, ku dhe publikon vazhdimisht foto të ndryshme.

Së fundmi, përmes një postimi në Instastory, Nora ka zbuluar se me ardhjen e vjeshtës ka ndryshuar look.

Ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, në kafe e hapur. Këngëtarja nuk eksperimenton shpesh me look-un e saj, por kjo ngjyrë duket që i shkon