FOTO/ Bleona Qereti nuk di të ndalet, shfaqet me fustan shumë transparent në ekran

293
Sigal

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, ka treguar gjithmonë guxim në veshjen e saj dhe duket se çdo gjë që vesh i shkon shumë.

Ajo prej disa javësh është rikthyer në Shqipëri për arsye pune dhe herë pas here merr gjithë vëmendjen e të gjithëve me daljet e saj publike.

Kujtojmë se disa kohë më parë, ajo pushtoi mediat rozë me veshjen e saj gjatë parakalimit në tapetin e kuq të VIP-ave në Los Angeles, për ndarjen e çmimeve ‘Oscar’.

Këngëtarja shqiptare u shfaq me një fustan rrjetë që i zbulonte gjoksin, paraqitje që tërhoqi vëmendjen e mediave të huaja rozë.

Image

Këngëtarja vendosi që të rikthej këtë stil duke e veshur edhe herë të tjera në mënyrë shumë ekstravagante.

Madje edhe në ekranin shqiptar, Bleona ka zgjedhur një fusta shumë transparent, i cili i tregonte gjoksin.

Shumë persona nuk e kanë pëlqyer veshjen e saj dhe e kanë kritikuar, por ka nga ata që e kanë pëlqyer dhe i thonë se çdo gjë që ajo vesh rri bukur në trup.

Madje dikush i ka komentuar në rrjetet sociale se edhe nëse vesh një thes patatesh, prapë bukur do të dukej.

Image