Familja del shëtitje me kuaj, Dua Lipa takon për herë të parë vjehrrën e saj (Foto)

451
Sigal

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa vetëm pak kohë pas ndarjes me ish të dashurin e saj, guzhinierin Isaac Carew u pa në një lidhje me Anwar Hadid.

Ndërsa tashmë vazhdimisht poston në rrjetet sociale me të dashurin e saj të ri, vëllain e motrave Hadid.

Sëfundmi ajo ka postuar në Instastory një foto ku shafqet në shtëtije me kuaj, sëbashku me familjen e të dashurit të saj, Anwar.

Pra në foto shihen motrat e Anëarit, Bella dhe Gigi Hadid por mes tyre shihet dhe vjehrra e këngëtares me origjinë shqiptare, Yolanda Hadid.

Postimi i Duas në Instastory

E ndërsa mbi foton e Yolanda Hadid të ripostuar në llogarinë e saj shkruhet: “Koha për familjen.”