Erzina Shehu e konfirmon shtatzëninë

329

2019-ta lirshëm mund të thuhet se ishte një nga vitet më të bukura për reperin MC Kresha.

Ai i dha fund beqarisë me një ceremoni private në Prishtinë, ndërsa fotografitë dhe videot nga dasma e tyre bënë bujë në faqet rozë.

Megjithatë, ky nuk ishte lajmi i vetëm, pasi nga fotot e publikuara u aludua se Erzina, bashkëshortja e Mc Kreshës është në pritje të ëmbël.

Mes shumë spekulimeve, lajmin e ka konfirmuar vetë Erzina së fundmi, nëpërmjet një pyetje drejtuar nga ndjekësit e saj në Instastory.

Ajo ka pohuar se është shtatzënë, madje postimin e ka shoqëruar me foton e një fëmije.