”Erdhi në shtëpi me këtë”, Arbana Osmani zbulon dhuratat e partnerit

164
Sigal

Moderatorja Arbana Osmani, pesë ditë pas lindjes së dytë të saj është shfaqur në super formë. Ajo ka sjellë në jetë djalin Diell, teksa partneri nuk mund të mos i bënte disa dhurata.

Osmani shkruan se regjisori i shkoi në shtëpi me një çantë të mbyllur elegante që brenda kishte dhuratat për të pas lindjes.

Ajo i ka zbuluar vetë dhuratat e partnerit, një varëse me shkronjat që formonin emrat ”Jon Diell”, si dhe një buqetë me lule lejla. Tashmë Arbana do të mbajë në qafë varësen me dy emrat e djemve të saj, njërin prej të cilin e ka me burrin e parë, kurse të dytin të sapolindurin me regjisorin Eduard Grishaj.