E komentuan për peshën, ja reagimi epik i Rozana Radit

71

Moderatorja dhe këngëtarja Rozana Radi ka një mesazh për gjithë ata që e komentuan për peshën.

Teksa ka ndarë me ndjekësit një foto të realizuar në bregdet, Rozi përcjell një mesazh domethënës.

“Po kam shtuar kg dhe kjo nuk me ben me pak grua terheqese. Nuk di te thote qe te shtosh disa kg nuk je nje grua inteligjente. Nuk do te thote, qe po pate celulit burrat nuk te duan me si me pare. Eshte problemi juaj qe zgjidhni “burra” qe ju duan per shale. Eshte problemi i te gjithave ju me adresa fallco, qe mjafton te kesh vene pak bark dhe turreni me sms per te bullizuar kedo qe ju del perpara ne rrjeger sociale. eshte e thjeshte te mis keshe “fytyre” e te gjykosh fytyren e tjetrit. Une jam tipi i gruas qe me kenaqem nje prendim. Une jam tipi i gruas qe qaj me nje film. Nuk me impresionojne muskujt tek nje burre dhe pse i vleresoj ata qe merren me sport. Preferoj te degjoj nga nje burre qe bisedat me mua jane ato qe i pelqejne me shume tek une. Menyra se si qesh, se si surprizohem…. Nje kg me shume ne trup nuk me ben me pak te lexuar. #unenukjamperfekte”, shkruan ajo.